Grafické a reklamní studio

Firemní identita

Firemní identita

Specializujeme se na vývoj a přípravu jednotné firemní identity. Vaší společnosti vdechneme nezaměnitelný styl, kterým se bude originálně prezentovat svým zákazníkům. Dbáme na čistotu a moderní design. Využíváme znalostí marketingu a bereme ohled na nejnovější funkční trendy.

Grafické řešení

Grafické řešení

Realizujeme veškeré grafické práce. Tento termín je sám osobě široký a zahrnuje vše co potřebujete pro Vaši komunikaci se zákazníkem, vlastní prezentaci či prezentaci Vašich výrobků či služeb – letáky, vizitky, brožury, katalogy, plakáty, inzeráty, polepy, banery, billboardy a další individuální řešení.

Tiskoviny

Tiskoviny

Veškeré materiály, které zpracujeme graficky a jsou důležité pro vnitřní potřebu Vaší společnosti a mohou být prezentovány i Vaši zákazníkům. V rámci těchto prvků Vaší prezentace pak bereme v úvahu i jejich tisk a následné zpracování, kde umíme doporučit řadu zvýrazňujících detailů.

Časopis a noviny

Časopis a noviny

Vyrobíme a zpracujeme Vaše firemní zpravodaje, bulletiny či noviny. Zajistíme jejich sazbu včetně fotografií, případné inzerce, výsledného zlomu a tisku. Umíme zajistit také jejich distribuci. Umíme zajistit také obsahovou a redakční stránku Vašeho časopisu umístěného do Vašeho prostředí.

Obalový design

Obalový design

Obalovým designem se snažíme o spojení produktového a grafického designu. Jeho prvořadým výsledkem je výborná prodejnost, tedy atraktivita. Sledujeme i praktickou stránku řešeného obalu.

Reklamní předměty

Reklamní předměty

Vytvoříme pro Vás nabídku vhodných předmětů či zpracujeme ty, které již máte vybrány. Jsou to drobné dárky či prvky pro povědomí o Vaší značce – pracují však pro Vás a dělají toho mnoho.

Webdesign

Webdesign

Realizujeme jednoduché i náročné www prezenzace v prostředí CMS Joomla. Klademe důraz na analýzu potřeb, přehlednost a funkčnost spojenou s moderním designem.

Foto a video

Foto a video

Pořádáte událost, kterou je potřeba zdokumentovat? Disponujeme štábem připraveným Vaši akci natočit, nafotit a vše v digitální podobě postprodukčně zpracovat do finálního formátu.

Dáváme Vašim reklamním potřebám zelenou! 

Jsme kreativní a hledáme nové nápady a řešení. Portfolio našich služeb je širší než nabídka běžných reklamek. Opíráme se o zkušenosti získané nejen při tvorbě tváře nejúspěšnější české realitní značky, ale i z jiných realizací pro další české i nadnárodní společnosti.

M&M Reklamní
HORNICKÁ 2882/54, 
Ostrava 702 00 

Telefon: +420 605 208 043
Email: objednavky@mmreality.cz
Web: www.mmreklamni.cz 

logoKontakty

Loga mmHolding